Hakkımızda

1991 yılında Bitlis’te kurularak sektöre ilk adımı atan Bayındırlar Yapı A.Ş. bu gün emin adımlar ile yoluna devam ediyor. Türkiye’de pek çok alt yapı çalışmasına öncü olmuş bir firmadır. Tamamlanan ve devam eden proje bazlı olarak değerlendirildiğinde büyük başarılara imza atmış olan firma, başarı grafiğini de yukarı çıkarmaya devam ediyor.

Kalite politikası ve etik kuralları ile Avrupalı rakiplerine meydan okuyarak hava limanı, kara yolu, baraj, tünel ve üst yapı çalışmaları da gerçekleştiriliyor. Hem doğal kaynakların kullanımının sağlanması hem de geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimi için yasal mevzuatlara uygun bir sistem geliştirmiş olan firma sürdürülebilirliği destekliyor, sürecin iyileşmesine katkıda bulunuyor. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı ile hem çalışanların hem de müşterilerin güvenlik performansını artırıyor ve yasal düzenlemelere entegre bir şekilde ortaya koyduğu yapılar ile fark yaratıyor.

Türkiye’de yapılan pek çok projede yabancı firmalar rol oynarken Bayındırlar Yapı A.Ş. tüm rakiplerine meydan okuyarak pek çok projeye imza atmıştır. Mardin 300 yataklı hastane gibi önemli projelerde ismi geçen firma, sistemli ve dinamik çalışma temposu ile proje bazlı çalışmalar ifa ediyor. Kalite anlayışı, küresel imajı, müşteri memnuniyeti, geniş portföyü ve piyasa güvenilirliği ile firma bu gün çalışmalarına Ankara merkezli olarak devam etmektedir.